Молодий чоловік загинув під колесами вантажівки неподалік Колоденки

Водій вантажівки за висновками фахівців був тверезим

Автопригода сталася напередодні близько опівночі. Правоохоронців викликали до АЗС неподалік Колоденки, де вантажівка здійснила наїзд на пішохода.

Поліція встановила, що 56-річний житель Волині, водій автомобіля «DAF», рухаючись у напрямку Львова, здійснив наїзд на чоловіка, який перетинав проїзну частину дороги у невстановленому місці. Від отриманих травм  пішохід помер на місці пригоди. Загиблим виявився 29-річний житель Кривого Рогу, який упродовж останніх кількох років мешкав на Рівненщині.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху розпочато досудове розслідування за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України. Водій автомобіля за результатами освідування був тверезий.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень