Молодик зі Львівщини вкрав у рівнянки сумку (ФОТО)

Інцидент помітив перехожий

Сталося це днями біля одного з торгових центрів у Рівному.

У жінки, яка сиділа на лавці й розмовляла телефоном, невідомий вкрав сумку. Про це до поліції зі словами: «В жінки вкрали сумку! Крадій — поруч!» повідомив 36-річний рівнянин, який проходив повз.

Зі слів заявника, зловмисник встиг затягнути сумку в кущі та попорпатись у ній.

Крадієм виявився 25-річний чоловік, який проживає на Львівщині, а у рівнян просить кошти нібито на лікування дитини.

Зловмисника передали слідчим.

Джерело – патрульна поліція Рівненщини 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень