Молодому бізнесмену з Рівного підпалили елітний «Гелік» (ВІДЕО)

Вогонь фактично знищив машину

Сьогодні опівночі на вулиці Дворецькій палав елітний «Mercedes-Benz G400 d».

Поліцейські встановили, що машиною, яка належить матері, користується 30-річний рівнянин, приватний підприємець. Звечора він припаркував авто біля будинку, у якому проживає. 

Пожежу рятувальники локалізували, втім вогонь знищив  передню частину автомобіля, двигун, колесо, лобове скло та пошкодив салон.

Слідчі з місця події вилучили необхідну інформацію та шукають палія. Розслідування триває.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень