Молода рівнянка відправила жінку до реанімації (ФОТО)

Внаслідок ДТП на Соборній

Поліція повідомляє про автопригоду, що сталася 20 січня на вулиці Соборній у Рівному.

Близько 18:15 в районі парку Хімік водійка легковика здійснила наїзд на жінку.

18-річна рівнянка, керуючи автомобілем «Mitsubishi Space Star», допустила наїзд на 39-річну місцеву жительку, яка перетинала проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу.

Потерпілу жінку каретою «швидкої» доставили до лікарні, де медики діагностували перелом склепіння черепа.

Її госпіталізували у реанімаційне відділення.

Водійка відповідно до освідування була твереза. За фактом ДТП слідчі розпочали досудове розслідування. Поліція вилучила автомобіль й помістила на спецмайданчик.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень