Молодь Рівненщини агітуватимуть до служби у ЗСУ

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей

Рекламування у засобах масової інформації та виготовлення матеріалів агітації щодо військової служби в Збройних Силах України передбачено обласною Програмою військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2016 – 2020 роки. 

Програма дозволить забезпечити більш ефективну організацію роботи по забезпеченню підготовки громадян допризовного та призовного віку до військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях України, прийняття на військову службу за контрактом, - зазначив під час представлення Програми військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату, полковник Михайло Твердохліб.

Після обговорення члени комісії вирішили підтримати питання та одноголосно рекомендували голові обласної ради винести цю Програму на розгляд сесії облради.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень