Молодь фестивалитиме на Острожчині

Сьогодні стартує «Новомалинська Любава»

Гості свята зможуть взяти участь у сімейній освітньо-дозвіллєвій програмі активного відпочинку «Боброва сім’я», долучитися до командної роботи в програмі  «Проектний табір».

Також організатори вчитимуть водити хороводи за особливими традиційними правилами. Відвідувачів фестивалю розважатимуть зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Лінія», колектив східного танцю Isadora Dance Academy, а також козачата з Міжнародної Федерації Бойового Гопака.

Для охочих проведуть майстер-класи - виготовлення ляльки-мотанки та «насіннєвих листівочок». Крім того, допоможуть власноруч виготовити совятник і встановити його в національного парку «Дермансько-Острозький» під час екскурсії.

А ще відвідувачі зможуть скуштувати трав'яного напою з медом та насолодитися переглядом фільмів просто неба.

Нагадаємо, етнофестиваль відбуватиметься 28-31 липня. Офіційне відкриття - 30 липня о 16 годині.

Упродовж фестивалю у населеному пункті функціонуватиме наметове містечко, у якому проживатимуть учасники. Зокрема, під час фесту функціонуватимуть три платформи - дитячо-юнацька «Проектний табір», сімейна освітньо-дозвіллєва «Боброва сім'я» та загальна «Новомалинська Любава вітає Вас!».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень