Мольфар розповів, чи зможуть ЗСУ відбити Авдіївку

У місті – пекло

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Авдіївка – одна з найгарячіших точок на фронті, адже там цілодобово ведуться бойові дії.

Мольфар Макс Гордєєв розповів, що Авдіївка зараз дуже страждає. ЗСУ не можуть рухатися далі, тому що стоїть карта «Вежа» – руйнування, і ще ряд негативних карт – «Місяць», що символізує пітьму.

Боюся, що ми не тільки втратимо Авдіївку, а й багато людей, які стояли там і захищали місто. Навряд чи ЗСУ зараз відіб'ються і здобудуть перемогу в цьому напрямку, – розповів Макс Гордєєв.

Він додав, що така складна ситуація буде саме зараз, але пізніше все може змінитися.

Росія придовбалася до Авдіївки, тому що багато наших земель вона вже втратила, і зараз хоче довести і посіяти негативну ситуацію в Україні, щоб ми зневірилися і почали її боятися. Тому, швидше за все, ми втратимо Авдіївку, але тільки на деякий час.

 

Ми все одно все отримаємо назад, але питання: в якому стані? Авдіївка сьогодні – місто-привид, там відбувається пекло. І триватиме воно ще довго. Навіть якщо ми відіб'ємося, то назвати це місце хорошим буде складно, – розповів мольфар.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень