

Де субота мине без опадів
Цими вихідними в Україні переважатиме волога погода. Очікуються як не дощі, то тумани.
Завтра, 17 вересня, на Волині та Рівненщині, Луганщині, Донеччині, Запоріжжі та в Криму буде сухо. А ось на решті території країни періодично йтимуть дощі. Та попри опади, буде тепло.
У західних областях у суботу очікується +14...+18 градусів, а у північних – +15...+18 градусів.
У центральних регіонах України буде +14...+19 градусів, на Полтавщині та у Дніпрі з районами +16....+21 градусів.
У східних областях 17 вересня очікується +20...+24 градуси.
Найтепліше буде у південній частині – +23...+29 градусів, а в Криму до +30 градусів.
У неділю серйозних дощів побільшає і охопить волога погода практично всю Україну – прискаче з південного заходу циклон Relli, – повідомила синоптик Наталка Діденко.
Радіо Трек: НОВИНИ
Поляки ретельно перевірили авто українців: два з них залишилися за кордоном
Ціла гора котлет із 300 г фаршу: потрібно додати один продукт
Українка спричинила переполох на польському кордоні: на неї чекає екстрадиція
Такі євро радять навіть у руки не брати: для українців зробили попередження про гроші
Покоління змін: Що приховує ваш рік народження?
«Циклони та улоговини чергуватимуться з гребенями»: Синоптик попередив про нестабільну погоду до кінця тижня
В Україні потепліє до +24 градусів: Де буде найтепліше
Чи будуть люті морози? Синоптики зробили прогноз на зиму
Скоро в Україні потепліє: Коли чекати на зміну температури повітря
Погоду в Україні вирішуватиме циклон Пеггі
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.