Моє звільнення незаконне, - заступник голови Рівненської ОДА про рішення щодо звільнення

Юрій Приварський перебуває на стаціонарному лікуванні

Заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського звільнили з роботи. Відповідне розпорядження опубліковано на сайті РОДА. Там йдеться, що Юрія Приварського звільнили через те, що він погодив надання відпустки перед звільненням з посади начальнику обласного управління водних ресурсів Сергію Васильєву.

А оскільки Юрій Приварський нині на роботі відсутній, то днем його звільнення Муляренко розпорядився вважати перший день його виходу на роботу.

Нам відомо, що Юрій Приварський нині перебуває на стаціонарному лікуванні в одному з медзакладів, тож він на лікарняному. Ми запитали у Юрія Приварського як він сприйняв звістку про своє звільнення і що думає з цього приводу:

Моя думка може бути необ’єктивною. По суті, я не бачу факту дисциплінарного проступку в погоджені заяви територіала, коли рішення приймається керівником центрального органу виконавчої влади. Знаєте, якщо більше як за 3,5 роки не знайшлося за що мене звільнити, ніж от за те, що написано у розпорядженні, значить не так погано я працював, - каже Юрій Приварський.  

Чи буде оскаржувати рішення ОДА у суді, Юрій Приварський ще не визначився. Зазначив, що вирішить це для себе, коли дозволятиме стан здоров’я.  
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень