Модель пригрозила накласти на себе руки після спалення прапора України (ФОТО/ВІДЕО)

Здійснюючи наругу над державним символом дівчина та її друзі сміялися

Мешканка Кам'янського на Дніпропетровщині спалила сувенірний український прапор, - повідомляє місцевий Telegram-канал.

На відео наруги над державним символом одна з присутніх запитує дівчину, навіщо та спалює прапор України. Дівчина відповідає, що це не її прапор

 Це не мій прапор все одно

Користувачі соцмереж з'ясували справжнє ім'я дівчини і встановили, що вона навчається у школі при місцевому модельному агентстві.

Єва Шапаренко під час модельного показу у 2019 році

Після розголосу адміністрація закладу відповіла в листуванні обуреним користувачам, що дівчину вже виключили з навчального закладу.

Останній статус її сторінки в Instagram, яку вона закрила:

Піду викинусь

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень