Мобільні оператори та банки дають можливість безкоштовно користуватися послугами

Зокрема, підтримує українців Lifecell, Київстар, Vodafone, Укртелеком та ПриватБанк

Мобільні оператори та банки України надають українцям підтримку на тлі розгортання російської війни проти України.

Так, у lifecell повідомили, що безкоштовно нарахують усім своїм користувачам 5 ГБ та 30 хвилин на всі мобільні та стаціонарні номери по Україні.

Хвилини та ГБ можна використати протягом 30 днів.

Своєю чергою, у «Київстар» кажуть, що дзвінки в мережі оператора будуть доступні всім абонентам навіть без оплаченого пакета послуг за їх тарифом. Також Київстар скасовує будь-які комісії в рамках послуги «Екстра гроші», завдяки якій можна замовити додаткові кошти на свій рахунок, а повернути пізніше.

Також абоненти цього оператора зможуть отримувати послугу «Домашній інтернет» невіть без коштів на рахунку.

Вирішив підтримати українців і мобільний оператор «Vodafone Україна». Для всіх клієнтів передплати, які сьогодні не могли робити дзвінки чи заходити в інтернет з причин непідключеного пакету послуг чи через низький баланс, оператор вже підключив 1000 хвилин для дзвінків по Україні і всередині мережі, а також 10 ГБ для доступу в інтернет.

Крім того, до такої ініціативи приєднався й «Укртелеком». Там не будуть від'єднувати від послуг абонентів за несплату, а також абонентів із нульовим балансом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень