Варфоломія почали відспівувати ще з п’ятниці. Люди, як кажуть, «текли рікою» (ФОТО/ВІДЕО)

З ними він і провів усю ніч: був із покритою головою

Як відомо, сьогодні кожен спочилий може провести свою останню ніч перед похоронами у Храмі. Незалежно від конфесії.

Очевидно, що в випадку з н.п. Варфоломієм було зроблене все, аби провести в останню путь митрополита Рівненського та Острозького – максимально достойно.

15 вересня, на 69-му році життя відійшов у вічність керуючий Рівненською єпархією Високопреосвященніший Варфоломій митрополит Рівненський та Острозький.

Як свідчать дописи на ФБ-сторінці Георгієвського подвір’я заупокійні служіння та відспівування почалися ще в п’ятницю о 07.00 і тривали до ранку п'ятниці 17 вересня.

Відспівували спочилого Владику вікарій Рівненської єпархії Преосвященніший Пимен єпископ Дубенський з чисельним духовенством та насельницями монастиря.

Святі отці часто змінювалися упродовж богослужінь

Богослужіння та читання псалмів тривали всю ніч до ранку суботи і продовжувалися аж поки тіло новопреставленого не забрали до місця його вічного упокоєння на Волині, звідки Владика, власне, й був родом.

Нічну Божественну Літургію за упокій новопреставленного митрополита Варфоломія очолив вікарій Чернівецько-Буковинської єпархії єпископ Хотинський Веніамін у співслужінні з братією Свято-Успенської Кулівецької обителі та духовенства єпархії.

Богослужбові піснеспіви виконував хор братії Кулівецького монастиря.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень