Місяць аварійних та планових відключень світла. Скільки рівняни заплатять за тепло

На сьогодні рівень оплат за спожите тепло трохи гірший, ніж було в цей період торік

Через місяць планових та аварійних відключень рівняни отримали квитанції за опалення. Суми коливаються, зрозуміло, залежно від площі. Але цього року на суму вплинув й режим роботи котельні, які, теж залишаючись без світла, не можуть забезпечити подачу тепла. Тож, наприклад, за трикімнатну квартиру доводиться платити від 700 гривень у будинку, який регулярно й на тривалий час залишався без світла і тепла, до близько 2 тисяч гривень, де теплоносій вдавалося подавати переважно стабільно.

На сьогодні рівень оплати за тепло у Рівному становить близько 70%, але до кінця місяця відсоток буде трохи більший, прогнозує очільник Рівнетеплоенерго Олександр Ющук.

За його словами, перерахунок вартості опалення у Рівному не проводили, адже усі будинки обладнані лічильниками обліку тепла, тож рівняни платитимуть стільки, скільки зафіксував лічильник.

Нагадаємо, цього року опалювальний сезон через теплу осінь почався тільки 3 листопада.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень