Міського голову Рівного запросили поговорити про публічні консультації з громадськістю

Запросили і заступників мера

Сьогодні у Рівному відбудеться публічна презентація та обговорення проекту положення «Про публічні консультації в м. Рівному». Про це повідомляє прес-служба громадської мережі «ОПОРА».  

На заході обговорять нову форму правління – публічні консультації з громадськістю. Це один з інструментів місцевої демократії, який дозволяє залучати громадян до вирішення проблем міста, та підвищує фаховість рішень місцевої влади.

Цей документ сприятиме спільному напрацюванню рішень, що максимально враховуватимуть пропозиції та потреби мешканців.

До участі у заході запрошені представники Рівненської міської ради, зокрема міський голова та його заступники, секретар, депутати, представники виконавчих органів Рівнеради, громадські активісти, представники ЗМІ та громадяни міста.

Захід розпочнеться о 12-й годині в приміщенні «InfoHub» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а).

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень