Мішеля Платіні не допустили до виборів президента ФІФА

Оприлюднили остаточний список претендентів

На офіційному сайті ФІФА оприлюднено остаточний список претендентів на пост керівника світового футбольного органу.

До участі у виборах, які відбудуться 26 лютого, допустили віце-президента ФІФА, принца Йорданії Алі бін Аль-Хусейна, президента Азіатської конфедерації футболу, екс-заступника генерального секретаря ФІФА Жерома Шампаня, генерального секретаря УЄФА Джанні Інфантіно та південно-африканського політика та бізнесмена Токіо Сексвале.

Після ретельної перевірки всіх кандидатур Комітетом з етики ФІФА до виборчих перегонів не був допущений керівник Футбольної асоціації Ліберії Муса Хассан Біліті. Причини такого рішення не розголошуються.

Також не допустили президента УЄФА Мішеля Платіні, якого відсторонили від будь-якої футбольної діяльності на три місяці у зв'язку з розслідуванням його причетності до фінансових махінацій ФІФА. До цього скандалу француз вважався явним фаворитом в боротьбі за посаду президента ФІФА.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень