В Міносвіти нарешті готові відправити підручники для 4 та 7 класів

Перевізники мають доставити 99 088 підручників у регіони

Про це йдеться у заяві відомства, розміщеній на його сайті. Прикметно, що від початку року учні 4 та 7 класів навчалися без підручників. Батьки учнів були змушені роздруковувати окремо кожну тему або давати дітям планшет.

Станом на 7 грудня 2015 року для перевізників підготовлені рознарядки на доставку п'яти назв підручників для учнів 4-го класу шкіл загальним тиражем 15 634 екземпляри й 9 назв підручників для учнів 7-го класу загальним тиражем 83 454 екземпляри, - йдеться в заяві.

Також зазначається, що затверджено плани з обсягів тиражів і областей доставки підручників, визначені місця відвантаження й відповідальні особи на місцях; укладені необхідні угоди й спрямовані в казначейство.

Державним бюджетом на 2015 рік передбачені кошти на видання підручників для учнів 4, 7 класів і спеціальних навчальних закладів і установ професійно-технічної освіти загальним тиражем 6 197 463 екземплярів на суму 262 304,7 тис. гривень.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень