Міністр похвалив лісівників

За допомогу Сходу

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, перебуваючи напередодні на Рівненщині, подякував рівненським лісникам за підтримку воїнів АТО. Адже рівненські лісгоспи постачали на Схід деревину. Вона використовувалася під час будівництва фортифікаційних споруд, які слугують для наших хлопців надійним укриттям», - зазначив Олексій Павленко. Як зазначають в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, загалом на Схід країни відвезли понад три тисячі кубів деревини. Також доправили більше півтори тисячі кубів лісопродукції у Сватове Луганської області. А ще у зону АТО рівненські лісівники передали пересувну лазню. Нагадаємо, міністр також зазначив можливе подорожчання деяких продуктів у межах сезонних коливань цін.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

У Рівному втрачено сумку з дитячими речами

Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою. 

Собаку по кличці Сем шукають у Рівному

Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08

Більше оголошень