Міністерство енергетики перевірило роботу Рівнеобленерго. В який рейтинг потрапила наша область?

Область перевіряли на предмет дотримання черговості відключень електроенергії та надання послуг споживачам

Рівненщина потрапила до трійки областей, де зафіксовано найменше порушень щодо графіків відключення світла. Немає й нарікань на роботу колцентрів Рівнеобленерго – йдеться у звіті за результатами перевірки їхньої роботи Міністерством енергетики.

Найбільше таких порушень зафіксовано у Волинській, Київській, Полтавській, Миколаївській, Одеській областях та м.Києві.

 

Найменше порушень на цей час виявлено в Івано-Франківській, Кіровоградській та Рівненській областях, - повідомляє Міністерство енергетики України.

Нагадаємо, що через масові скарги в інших областях міністерство впровадило персональну відповідальність керівників обленерго за дотримання графіків відключень.

І хоча сьогодні Рівненщина не отримала збільшених лімітів споживання, працює енергосистема в області стабільно, каже очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль. За його словами, споживачі в області відзначають дисципліноване дотримання графіків.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень