Мільярд гривень треба на будівництво нових шкіл у багатодітних селах рівненського Полісся

У деяких з них діти навчаються у 2,5 зміни

ФОТО ілюстративне

У північних районах Рівненщини, де висока народжуваність, упродовж років відчувається гостра нестача шкіл.  Це питання в обласній раді обговорювали багато разів, оскільки регулярно надходять звернення з проханням виділити кошти.

На будівництво школи у селі Вири Сарненського району потрібно понад 137 млн грн. Тут у школі на 220 учнів у 2,5 зміни навчається 614 дітей. При цьому в селі щороку зростає кількість дітей.

У Рокитнівському НВК в селі Рокитне в одному приміщенні у дві зміни навчається 807 учнів. Під класи пристосували навіть гардероб і медпункт. Вартість проєкту добудови школи на сьогодні становить 150, 2 млн грн.

2,8 млн грн просить у влади області громада села Дібрівськ, що на Зарічненщині. В колективному зверненні вчителі та батьки звертають увагу влади на відсутність приміщень для навчання майбутніх першокласників. Під два класи тут планують реконструювати актову залу. 

Села Рокитнівщини – рекордсмени за народжуваністю в Україні.

У школі у Старому Селі навчається 1100 учнів. А в селі Дроздинь - понад 700 школярів. Навчаються вони у дві зміни у приміщенні клубу, d якому покрівля потребує капітального ремонту.

Усього на 11 навчальних закладів переважно у північних районах Рівненщини потрібно 1 млрд грн.

Рівненська обласна рада у березні 2021 року звернулася до керівництва держави з проханням про збільшення фінансування на будівництво та реконструкцію  закладів освіти. Адже побудувати їх лише коштом обласного бюджету та бюджетів громад неможливо.

Очікують, що профільні міністерства розроблять державну програму з будівництва нових шкіл, зокрема, і в північних районах рівненського Полісся, - повідомляє відділ пресслужби Рівненської обласної ради.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень