«Мєнти» ґвалтували дівчину 9 годин, адже вона відмовила начальнику в інтимі, - адвокат

Начальника називає «дядя Коля»

Адвокат, який взявся захищати постраждалу від знущань поліцейських у Кагарлику жінку, розповів жахливі деталі злочину.

Нагадаємо, що двоє поліцейських у Кагарлику, Київської області просто у відділку ґвалтували жінку, яку начебто запросили на допит.

Адвокат Євгеній Мельниченко узявся захищати потерпілу як правозахисник, тобто безкоштовно. Деталі він написав у себе на фейсбук:

Уклав договір про правову допомогу потерпілій, яку ледве не замучили до смерті покидьки із відділу поліції.

Так, їх затримали, але дівчину привіз на «Опелі» сусід, який заманив потерпілу до відділу поліції ніби на допит з приводу пограбувань у селі.

23 травня 2020 року, у суботу, сусід привіз дівчину ніби на виклик у поліцію, де її чекав «дядя Коля», начальник кримінального розшуку відділу поліції Кагарлика. Сусід зараз у розшуку, в нього троє дітей, розлучений, 39 років.

У відділі поліції потерпілу чекав п'яний дядя Коля та Сірожа - працівники поліції. Цей дядя Коля раніше домагався потерпілу і говорив їй «будеш давати, коли я скажу, поняла». Далі потерпілу почали бити та гвалтувати. Із семи вечора до четвертої ранку.

Вона плакала, просилась. Втрачала свідомість. А її били, душили, гвалтували неодноразово у чотирьох кабінетах. При цьому поліцейськи пили алкоголь, вживали наркотики, та примушували пити потерпілу.

Це була помста дяді Колі, бо дівчина не пішла на те, щоб добровільно мати стосунки із ним.
Гвалував підлеглий Сірожа, а дядя Коля душив і бив...

У потерпілої донька, 5 рочків, вона хвора на ДЦП...

Лікування повинно бути у Києві, грошей немає... Тому я пізніше дам дані картки банку, де всі охочі зможуть допомогти потерпілій.

Я веду справу БЕЗКОШТОВНО!

Я не можу так залишитися осторонь, бо хочу дійсно реформувати цю кляту поліцію та довести заради моїх дітей цю реформу до кінця! Нам жити в цій країні!.

Проблема реформи поліції у тому, що ніхто не дивиться на моральні якості поліцейських, відсутній відбір за цими показниками! І з цим треба щось робити!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень