Ми розумні, а живуть краще вони: українка розповіла про німецькі школи без сенсорних дошок

А також про калькулятори на уроках математики і не тільки…

Фото ілюстративне

Вікторія Бублик, яка два роки працювала вчителем у Німеччині, побачила німецьку освіту зсередини і поділилася своїми спостереженнями у ТікТок.

  1. Німецькі вчителі мають гідну зарплату. Сама Вікторія мала 3500 євро. Після відрахувань отримувала на тисячу менше. На Різдво у Німеччині вчителім виплачують премії, - відзначає вона. І додає, що вчителі з великим досвідом роботи отримують більше, мають змогу подорожувати. Одна з колег Вікторії розповіла їй, що побувала у 50 країнах світу.
  2. Завдання з математи дуже практичні, майже без теорії. При цьому учні обчислення проводять з калькулятором.

Дуже мало письмового та усного обчислення, - зауважує авторка блогу.

  1. Відсутність зошитів. Учні мають папки-скорозшивачі, куди вкладають листки з завданнями. На думку українки - це не дуже зручно. А ще вона звернула увагу на відсутність сенсорних дошок у класах.
  2. Нічого свого вчитель на урок не приносить – все необхідне для уроку треба замовити, сплачує держава.
  3. Вчителі не готують конспекти та «полотна» лекційного матеріалу. Усе пояснення через розмову. На думку українки, у німецьких школах мало презентацій, інтерактивного матеріалу, про сенсорні дошки вже згадувалося – їх немає.

    Скриншот відео Вікторії

     

  4. Українські діти перевершують німецьких однолітків за знаннями. Також навчальна програма відстає від української десь на рік.
  5. Здивував день профорієнтації! У школу запросили представників різних професій, виділили кабінети, де вони розклали своє приладдя. Діти заходили у кожен кабінет і знайомилися з тією чи іншою професією. У гостях були пожежники, лікарі, клінінг, ресторанно-готельний бізнес, фабрика з виготовлення дієтичних добавок тощо. Найбільш цікавим дітям було приготування суші, сервірування столу, трактор, який пригнали на подвір’я школи.
  6. День відкритих дверей – це коли кожен предметник готує презентацію. Приходять гості, батьки, представники адміністрації. Можна спробувати влаштувати виверження вулкану у кабінеті географії, власноруч виготовити солодощі, гуляти у кожному куточку школи.
  7. Останній дзвоник. Жодних кульок та урочистостей, шикувань, віршів та співів. Випускники влаштовують квест з потраплянням у школу: завалюють вхід фізкультурним приладдям і пропонують зайти, пролізти, перескочити через перешкоди. Це Вікторії здалося дивним.
  8. Пропуски школи можливі лише з довідкою від лікаря. А якщо це довідка від батьків – не більше 3 днів. Зі школи одразу ж телефонують аби довідатися в чому причина відсутності учня. У випадку шести пропусків, батьки отримують попередження.

Коментатори допису розділилися у думках:

palachynta1

Українські діти такі розумні з сенсорними дошками, а чомусь країна 32 роки в дупі, а Німеччина з крейдою та звичайною дошкою утримує зараз мільони дуже розумних українців. Так хто розумний?

 

I.Sh.

Коли висновки роблять люди, які тільки долю німецького життя побачили і зробили висновки, це не є тим, що Ви думаєте. Не у всіх школах так, не у всіх вчителів так. І на чому вони економлять, щоб мандрувати

 

user7763453480053

і домашкою так не грузять, як в Україні. Одне тільки бісить, що ми розумні, а живуть краще вони


jawelinajawelina1

у моєї доньки у німецькій школі усі дошки мультимедійні, працюють з айпадів, які видає школа на час навчання.

 

tatianaKA

Те, що наші діти сильніші в точних науках,не робить їх щасливішими.

 

Natali

німецька школа - це школа, де учні навчаюттся в міру своїх можливостей...хто як, і це проблема самих учнів...сильні діти підуть в спец школи, а потім в інститути, а інші здобувать професії робітничі...

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному втрачено сумку з дитячими речами

Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою. 

Собаку по кличці Сем шукають у Рівному

Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08

У Рівному знайшли посвідчення учасника бойових дій

У Рівному на зупинці 12 школа, знайшли посвідчення учасника бойових дій. Документ виданий, на ім'я Рогожніков Віктор Петрович. За деталями звертайтесь за номером: 099 92 60 612

Більше оголошень