«Ми посивіємо, доки дізнаємось результати роботи наших дітей», - батьки вступників нервують через збої під час НМТ
Причини для хвилювань різні
У групі у Facebook Батьки SOS чи не щодня ініціюється обговорення тієї чи іншої проблеми під час складання тестів, необхідних для вступу до закладів вищої освіти.
Зазвичай це підвисання програми, складання апеляції, невідповідні на думку батьків ґаджети для проходження НМТ тощо
Темою одного з обговорень є відсутність результатів тестування.
Після проходження тестів НМТ на моніторі комп'ютера не відобразилися результати, їх немає і в персональному кабінеті, хоча минуло вже 3 дні від проходження тестів. Як дізнатися, чи збережені відповіді та результати тестів? – запитує Тетяна Тапол
Тему жваво обговорюють, часто домислюють свої варіанти розвитку подій.
Втім, мамі надають і цілком помічні консультації:
Якщо дитина писала рівно три години, то бали не висвітлюються. Якщо швидше, то результат є на екрані.
До 28 червня в кабінеті будуть результати.
Ніби результати в кабінеті через 10 днів після проходження НМТ. Всі мають отримати результати в кабінеті до 28.06
Рекомендують батьки й зважати на інформацію від Міністерства освіти й науки України щодо термінів оприлюднення результатів НМТ.
Подаємо також коментар на цю тему директорки Українського центру оцінювання якості освіти Тетяни Вакуленко для видання 20 хвилин Тернопіль.
В інтернеті пишуть, що про кількість правильних відповідей у кожному блоку тесту можна буде дізнатись одразу після завершення його виконання. Як це буде реалізовано фізично?
Кількість набраних тестових балів з’явиться на екрані комп'ютера учасника / учасниці оцінювання.
При натисканні кнопки «Завершити тестування» програма спочатку запропонує повернутись до завдань, відповіді на які не були надані або не були збережені. Якщо вступник ще матиме час, можна буде повернутися до виконання цих завдань, а потім погодитися із завершенням оцінювання і отримати результат тестування на екрані. Результат можна буде записати собі в чернетку. Для конкурсного відбору будуть використовувати результати виконання кожного блоку, переведені в шкалу 100–200 балів.
Радіо Трек: НОВИНИ