«Ми покинемо лікарню»: медики Рівного – на межі (ФОТО/ВІДЕО)

Персонал знесилений

Понад 6,5 тисяч хворих на коронавірус пролікували у міській лікарні Рівного, пів тисячі недужих померли і серед них не було жодного вакцинованого.

Наразі фахівців з різних медзакладів міста перенаправляють працювати у міську лікарню, аби підсилити колектив у боротьбі з коронавірусом, адже медики знесилені. Треба вакцинуватися, бо навантаження на персонал критичне, говорить головний лікар Євген Кучерук:

Лікарі вигоряють, у тому числі – і я.

 

Уявіть, коли в лікарні 340 хворих з ковід, щоб їх обслуговувати треба мінімум 600 осіб пересоналу! Це всім треба одягнутися у ці захисні костюми.

 

Ми не витримаємо, плюнемо на все і покинемо лікарню!

 

Люди не щеплені!

 

Вибачте, 100 разів інтелігенти, розумні люди, вони навпаки могли б допомогти нам, а вони не щеплюються і ще й розказують байки.

 

Ну, не можна такого робити!

 

Вакцинуйтеся! Навіть, якщо вже захворіли, вчасно розпочате лікування в ранній період хвороби рятує життя, запобігає тяжкому перебігу чи полегшує симптоми хвороби. Це єдине, що зараз треба пам'ятати.

 

Повірте, лікування в умовах стаціонару в кризовому стані - це ходіння по краю прірви, навіть за умови, коли у нас є достатньо кисню.

Разом з тим, аби усі пацієнти міської лікарні, які потребують кисню, члени міськвиконкому Рівного звернулися до голови облдержадміністрації щодо розподілу субвенції.

Нагадаємо, днями область отримала 30 млн грн на боротьбу з коронавірусом, зокрема, на забезпечення киснем ковідних лікарень.

Тож у зверненні просять передбачити 1,5 млн грн на додатковий генератор для збільшення потужності кисневої станції міської лікарні Рівного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень