Метеорологи Європи прогнозують цьогоріч «аномально теплу зиму», – DW

Здійсняться прогнози й для України?

За прогнозом європейської служби Copernicus, поточна зима в Європі буде значно теплішою за середні історичні показники, що дозволить уникнути дефіциту природного газу.

Служба моніторингу за зміною клімату Copernicus, що входить до структури ЄС, прогнозує, що зима буде «аномально теплою» й найближчими місяцями в регіонах уздовж узбереж Балтійського, Середземного та Північного морів фіксуватимуться температури, що будуть перевищувати середні історичні значення.

Вчені оцінюють ймовірність своїх прогнозів у 50-60 відсотків й переконані, що температура буде значно вищою за історичні норми на території Великої Британії, Центральної та Південної Європи.

На фото: Олексій Кашпоровський -- український журналіст та воїн ЗСУ (з котом)

Високі температури допоможуть запобігти дефіциту природного газу та знизити попит на нього після зростання цін до рекордних значень на тлі війни Росії проти України, зазначає Bloomberg.

Модель Copernicus об'єднує дані вчених із Великої Британії, Франції, Німеччини, Італії та США. Служба ЄС використовує великий обсяг даних із супутників, кораблів, літаків та метеостанцій у всьому світі для своїх щомісячних та сезонних прогнозів.

Нагадаємо: Народний синоптик Станіслав Щедрін днями повідомив, що в Україні «Ця зима буде більше схожа на осінь» й розповів, чого чекати в найближчі три місяці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень