Мешканці Рівного зможуть контролювати онлайн наявність тепла у школах і дитсадках

А також бачити, чи його економлять

Спочатку такий контроль запровадять лише щодо чотирьох дитячих закладів міста. Це пообіцяв на засіданні міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко:

Ми зараз проводимо експеримент. Мій заступник Віталій Герман домовився, що до нас приїжджає фірма, яка встановить нам датчики в школах: скільки йде тепла і яка температура в школі. І я виведу це на онлайн-режим.

 

Ми зараз робимо дві школи і  два дитячих садки, щоб всі батьки бачили, всі діти бачили, щоб директор школи знав, що все місто моніторить, як він витрачає ефективно енергетичний ресурс.

Якщо експеримент буде вдалим і такий контроль обходитиметься міському бюджету не дуже дорого, міський голова обіцяє запровадити його щодо всіх міських бюджетних установ. Тоді, каже, всі зможуть бачити, чи економить тепло директор закладу, і чи не робить це за рахунок здоров’я дітей і працівників. Бо онлайн можна буде бачити, коли з метою економії вмикає опалення, коли вимикає, і яка температура у приміщенні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень