Мешканці Рівненщини хочуть додому, а не на обсервацію

Хоча є місця

У Рівненській області на обов’язкову обсервацію погодилися лише три людини. Двоє пребувають у Рівному в хостелі. Це чоловіки, яких після повернення з-за кордону не пустили додому дружини. Ще одна людина на обсервації - в готелі у Здолбунові. Всі ці громадяни приїхали з Польщі.

Зауважмо, що обсервація - це 14 днів в ізоляції у визначеному для такої мети державою закладі.

Зазначимо, що майже ніхто з мешканців області не хоче йти на ізоляцію до спецзакладів. За останні десять днів з-за кордону на Рівненщину прибули тисяча людей – усі підписали угоду на самоізоляцію вдома, говорить заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:  

З 13 квітня по цей час державний кордон перетнули 996 осіб з Рівненщини, які підписали таку згоду на самоізоляцію безпосередньо в пункті перетину державного кордону.

Нагадаємо, що для обсервації на Рівненщині визначили 16 закладів, які нині порожні. Ігор Тимошенко додав, що держава може покрити людині витрати на обсервацію, але не більше 600 гривень.

Крім того, в уряді винайшли новий спосіб контролювати пересування людей за допомогою спеціального додатка в смартфоні.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень