Мешканці Басового Кута залишилися без світла через сусіда

А це 975 споживачів

У суботу, 28 жовтня, о 22.30 без електроенергії залишилася значна частина міста, а саме району Басового Кута та вулиці Дворецької.

А це 975 споживачів.

Частині споживачів подачу електроенергії відновили протягом години, решті - майже через дві години. Коли в неділю фахівці «Рівнеобленерго» почали з’ясовувати причину знеструмлення, виявилося, що до аварійної ситуації призвели земельні роботи в одному з приватних господарств.

Розповідає речник «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова:

Зокрема, мешканець вулиці Залізничної в суботу вдень болгаркою пошкодив ізоляцію кабельної лінії КЛ-10. У вечірню пору, коли зросло навантаження на електромережі, це призвело до знеструмлення восьми трансформаторних підстанцій та відповідно майже тисячі помешкань рівнян. Тож за свої незручності вони мають бути «вдячні» сусідові, що додав роботи  черговим бригадам енергетиків та зіпсував суботній вечір мешканцям прилеглих вулиць.

«Рівнеобленерго» звертає увагу, що згідно з Правилами охорони електричних мереж, у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв без письмової згоди енергопідприємств, у віданні яких перебувають ці мережі, а також без присутності їх представника забороняється виконання земляних робіт на глибині понад 0,3 метра.

За наявності в зоні земляних робіт підземних комунікацій роботи треба проводити з особливою обережністю. При виявленні будь-яких підземних комунікацій, роботи необхідно негайно припинити, а рішення щодо їх продовження має ухвалюватися лише за участю представників зацікавлених організацій.

Нехтування цими правилами і призводить до подібних наслідків.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень