Мешканці африканської країни хочуть жити у Рівному (ФОТО)

І навчатись тут

Громадяни Ефіопії вперше у Рівному отримали документи на тимчасове проживання в Україні.

Як повідомили в обласній Міграційній службі, іноземців з таких країн Африки як Гани, Гвінеї, Марокко і Союзу Коморських островів, що поруч біля материка, уже неодноразово реєстрували.

Ефіопці ж приїхали до Рівного, аби здобувати освіту у Національному університеті водного господарства та природокористування.

 

Іноземці зазвичай обирають такі англомовні програми спеціальностей як комп`ютерне програмування, міжнародні економічні відносини, підприємництво, торгівля і біржова діяльність.

До слова, загалом від початку року Міграційна служба Рівненщини видала понад 200 довідок на постійне місце проживання в Україні і близько 400 громадян інших країн мають право жити у нас тимчасово.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень