Мешканець Рівненщини віз 60 тисяч гривень пиломатеріалами... незаконно

Віз в Бердичів

Працівники Березнівського відділення поліції під час проведення відпрацювання поблизу райцентру виявили автомобіль «DAF» із напівпричіпом, завантаженим обрізним пиломатеріалом. На вилучений транспортний засіб із вантажем суд наклав арешт. Про це повідомляють у прес-службі Нацполіції області:

Водій автомобіля, 47-річний житель Рівненського району, перевозив у напівпричепі 28,9 метрів кубічних обрізного пиломатеріалу. Будь-яких документів на вантаж він не надав, у зв’язку з чим правоохоронці його вилучили та разом із транспортним засобом доставили на територію Березнівського відділення поліції. Орієнтовна вартість вилученого пиломатеріалу становить майже 60 тисяч гривень.

За фактом придбання або збуту майна, завідомо здобутого злочинним шляхом, розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за статтею 198 Кримінального кодексу України.


Відповідно до ухвали суду на автомобіль «DAF» і вантаж накладено арешт. Правоохоронці наразі встановлюють походження лісопродукції та осіб, причетних до скоєного злочину. Як пояснив водій, він мав доставити обрізний пиломатеріал із Віткович у Бердичів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень