Мешканця Рівненщини посадять за роботу на «ДНР». Коли знайдуть

Зараз переховується в Донецькій області

Фото - СБУ в Рівненській області
Фото - СБУ в Рівненській області

Українські контррозвідники виявили, що мешканець Сарненського району Рівненської області командував розвідувально-диверсійною групою в ДНР. Він воював проти українських солдатів, збирав розвіддані та підбирав «кадри» до терористичних угруповань.

Чоловік вступив до терористичної організації «ДНР» у квітні 2014 року. Встановлено, що він воював проти українських військових, зокрема, у боях за Дебальцево у 2015 році.

Фото - СБУ в Рівненській області
Фото - СБУ в Рівненській області

Також зловмисник збирав для російських «кураторів» інформацію про кількість, розташування позицій та передислокації українських сил. Крім того, він добирав людей до 5-ї окремої мотострілецької бригади «Оплот».

Фото - СБУ в Рівненській області
Фото - СБУ в Рівненській області

Суд у Рівному засудив бойовика до 9 років позбавлення волі. Наразі він ховається в Донецькій області, його розшукують. Посадять одразу, як знайдуть. Про це повідомляє управління СБ України в Рівненській області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень