Мешканці Ювілейного просять облаштувати тротуар у мікрорайоні

Адже не можуть дістатися ні до дитячого садочка, ні до школи

Мешканці Ювілейного просять облаштувати тротуар на вулиці Корольова. Відповідна петиція напередодні з'явилася на сайті міської ради.

Йдеться про ділянку від суші-кафе до будинку №15. Автор звершення Роман Скопович пояснює, що тротуар вузький, батьки з візочками не можуть дістатися до садочка.

Крім того, хаотично запарковані автомобілі змушують пішоходів повсякчас виходити на проїжджу частину, що наражає і пішоходів, і водіїв на небезпеку.

Загалом йдеться про дорогу протяжністю 100 метрів. Нагадаємо, аби у міській раді відреагували на петицію, необхідно зібрати 250 підписів, їх збір триватиме до середини березня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень