Мером Лондона став мусульманин

На виборах мера Лондона за підсумками повного підрахунку голосів перемогу здобув кандидат від лейбористів Садік Хан, якого підтримали понад 44% виборців. Його найближчий суперник Зак Голдсміт здобув 35% голосів. У Лондонській Асамблеї - виборному органі в Британії, який є частиною Адміністрації Великого Лондона, лейбористи отримали 12 місць з 25, а консерватори - 8. Явка виборців склала 45,6%, що на 7% більше, ніж під час попередніх виборів мера 2012 року.

Садік Хан - мусульманин, син іммігрантів з Пакистану, один з восьми дітей подружжя, яке приїхало до Британії у 60-х роках минулого століття. Його основним суперником від консерваторів був випускник Ітона, син мільярдера Зак Голдсміт.

На посаду мера Лондона балотувалися ще десятеро людей, але жодних надій на те, щоб поборотися з Ханом і Голдсмітом, у них не було. Виборцям була надана можливість обрати двох кандидатів з довгого списку, вказавши, кого вони ставлять на перше місце.

Жоден з кандидатів не набрав просту більшість у 50% плюс один голос, тому врахували результати своєрідного "другого вибору" виборів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень