Мер Рівного дав оптимістичний прогноз щодо економічної «кризи» та карантину

Рівне вийде з кризи легше, ніж більшість регіонів України (с)

«Рівне вийде з кризи легше, ніж більшість регіонів України», – на це сподівається міський голова Володимир Хомко. Про це пише «7 Днів»:

– Ніхто не має такого досвіду – життя на карантині та після нього. Ця ситуація з нами вперше, тож не знаємо, скільки ще триватимуть обмеження, чи не доведеться їх вводити повторно.

 

Очевидно, що цей карантин змінить наше сприйняття життя, мабуть, буде й переформатування стосунків між державами на фоні ситуації на ринку нафти.

 

Але я сподіваюся, що Рівне вийде з кризи легше, ніж інші регіони України.

Найбільша проблема буде в тих містах, де є великі підприємства, які змушені були зупинитися, повідомив мер:

 –  У нас немає металургійних гігантів чи чогось подібного. Маємо «Азот», який працював увесь цей час, все інше – середній і дрібний бізнес. Тобто наші доходи диверсифіковані, в цьому наша перевага.

 

Звісно, буде спад, бо це пов’язано зі зниженням прибутків громадян.

 

Потерпатимуть агровиробники, бо вони втратили збут через закриття ринків. Транспортна галузь постраждає. Буде менше фінансових надходжень від заробітчан. Це теж негативно вплине на економіку в цілому.

 

Уже постраждали освіта, культура, спорт. Скасовані концерти, спортивні змагання, навчальний рік завершується дистанційно, а потім усе це доведеться надолужувати. Напевно, не буде випускних вечорів, останніх дзвоників. І це прикро, особливо для тих, хто закінчує школу цього року.

 

Боюся наврочити, але поки що завдяки карантину та іншим превентивним заходам ми змогли запобігти такій захворюваності та смертності, як у наших європейських сусідів.

Від завтра, 11 травня, обмеження дещо послаблюються, нагадав Володимир Хомко:

 –  З моєї точки зору, це дійсно потрібно робити поступово, паралельно моніторячи ситуацію, щоб мати можливість адекватно зреагувати на зміни.

 

Маю надію, що така обережність не дасть можливості нового спалаху і нам вдасться вийти з карантину й більше не повертатися до нього.

Нагадаємо, на актуальні питання міський голова Рівного Володимир Хомко щобудня відповідає в ефірі Радіо Трек о 9:30.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень