Мер Рівного дав оптимістичний прогноз щодо економічної «кризи» та карантину

Рівне вийде з кризи легше, ніж більшість регіонів України (с)

«Рівне вийде з кризи легше, ніж більшість регіонів України», – на це сподівається міський голова Володимир Хомко. Про це пише «7 Днів»:

– Ніхто не має такого досвіду – життя на карантині та після нього. Ця ситуація з нами вперше, тож не знаємо, скільки ще триватимуть обмеження, чи не доведеться їх вводити повторно.

 

Очевидно, що цей карантин змінить наше сприйняття життя, мабуть, буде й переформатування стосунків між державами на фоні ситуації на ринку нафти.

 

Але я сподіваюся, що Рівне вийде з кризи легше, ніж інші регіони України.

Найбільша проблема буде в тих містах, де є великі підприємства, які змушені були зупинитися, повідомив мер:

 –  У нас немає металургійних гігантів чи чогось подібного. Маємо «Азот», який працював увесь цей час, все інше – середній і дрібний бізнес. Тобто наші доходи диверсифіковані, в цьому наша перевага.

 

Звісно, буде спад, бо це пов’язано зі зниженням прибутків громадян.

 

Потерпатимуть агровиробники, бо вони втратили збут через закриття ринків. Транспортна галузь постраждає. Буде менше фінансових надходжень від заробітчан. Це теж негативно вплине на економіку в цілому.

 

Уже постраждали освіта, культура, спорт. Скасовані концерти, спортивні змагання, навчальний рік завершується дистанційно, а потім усе це доведеться надолужувати. Напевно, не буде випускних вечорів, останніх дзвоників. І це прикро, особливо для тих, хто закінчує школу цього року.

 

Боюся наврочити, але поки що завдяки карантину та іншим превентивним заходам ми змогли запобігти такій захворюваності та смертності, як у наших європейських сусідів.

Від завтра, 11 травня, обмеження дещо послаблюються, нагадав Володимир Хомко:

 –  З моєї точки зору, це дійсно потрібно робити поступово, паралельно моніторячи ситуацію, щоб мати можливість адекватно зреагувати на зміни.

 

Маю надію, що така обережність не дасть можливості нового спалаху і нам вдасться вийти з карантину й більше не повертатися до нього.

Нагадаємо, на актуальні питання міський голова Рівного Володимир Хомко щобудня відповідає в ефірі Радіо Трек о 9:30.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень