«Меня родители выкинули просто на улицу!»: одкровення живодерки з Запоріжжя (ВІДЕО)

Каже, що плакала після кожного вбивства

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 [media=192561]

Напередодні Україною прогриміла жахлива історія.

Група живодерів у селі Запорізької області знущалися та вбивали тварин. На роликах 24-річна дівчина катувала бідолах, а також показувала еротику.

Відео викладали у соцмережі «ВКонтактє». За доступ до групи з роликами користувачі платили гроші.

Як повідомляє видання «Факти», яке опублікувало відео, дівчина зізналася, що на злочин пішла через скрутне становище та складне дитинство:

Я нічого не заперечую. Таке було. Це було під тиском. У мене не було іншого вибору. Я розумію, що вибір є завжди. Можна було зробити щось інше, – заявила дівчина.

Вона зізналася, що з дитинства їй доводилося терпіти насильство з боку батьків.

Залишилися шрами. Виходить, що у мене немає свого житла. Мене батьки виписали. Не дали можливості існувати. Викинули просто на вулицю. Били руками, ногами, шлангом. Різними важкими предметами. У школі про це всі знали. Але я ж не могла здати своїх батьків, щоб не потрапити в дитячий будинок, – розповіла підозрювана.

За її словами, після школи батьки вигнали її з дому, позбавили реєстрації місця проживання.

Після школи працювала в АТБ, знімала житло. Потім знайшла оголошення тут. Людина запропонувала заробляти мені у такий спосіб. Він пояснив мені, що це не порнографія, – зазначила дівчина.

Цю ідею я не сама вигадала. Він мені пояснив, що так можна робити. Олександр – господар будинку. Він пояснив, що люди готові за таке давати гроші. Я спочатку не погоджувалася. Але він потім заблокував всі мої картки. Заблокував телефон, – зазначила підозрювана.

Вона додала, що свою провину визнає і кається.

– Я перед усіма сильно перепрошую. Я відчуваю свою провину. Навіть без тиску людей, я розуміла свою провину. Я буду співпрацювати зі слідством. Коли це все закінчиться, я буду жити нормальним, спокійним життям. Я не буду цим займатися. На роботу влаштуюся, переїду, – підсумувала 24-річна дівчина.

За поширення порнографії та жорстоке поводження з тваринами підозрюваним загрожує до 8 років за ґратами.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень