Менше бюрократії та приводів для хабаря: нерухомість тепер можна продавати з землею і навпаки

Депутати усунули прогалини з оформленням та переходом прав на земельну ділянку у разі набуття права власності на нерухоме майно

У Верховній Раді ухвалили в другому читанні законопроєкт №5248, який дозволяє одночасне оформлення прав на земельну ділянку під час купівлі нерухомості, яка на ній розташована.  

Єдине, що такий дозвіл не поширюється на операції з купівлі-продажу житла у багатоквартирних будинках. Також не продаються разом з нерухомістю земельні ділянки, що перебувають у державній та комунальній власності.

Працюватиме закон і у зворотному порядку, тобто передбачено й одночасний перехід права на нерухомість у разі купівлі-продажу земельної ділянки, на якій вона розташована.

Законом встановлено обов’язковість одночасного оформлення прав на земельну ділянку у зв’язку з переходом прав на об’єкт нерухомого майна (житловий будинок, будівлю або споруду), який на ній розташовано, а також зворотний порядок одночасного переходу прав на нерухоме майно у випадку переходу прав на земельну ділянку на якій розташовано вказане нерухоме майно (житловий будинок, будівля або споруда), - йдеться на сайті Верховної Ради.

За це рішення у сесійній залі проголосував 301 народний депутат.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень