Медзаклад ледь не позбувся 300% доплати через звичайну помилку

На Рівненщині

Дубенський пологовий будинок не потрапив до списку медзакладів, що борються з COVID-19, через технічну помилку. Нагадаємо, що Кабінет міністрів розширює таких установ ще на понад сотню – зі 339 до 449.

Це дозволить закладу укласти потрібний договір із Нацслужбою здоров’я та заплатити персоналу 300% доплати за березень.

Однак до списку не потрапив Дубенський пологовий будинок, каже начальник управління охорони здоров’я Рівненщини Олег Вівсянник:

У проєкті постанови заклад першої хвилі - Дубенський пологовий будинок - був надрукований двічі, тому до цього списку не увійшов. Сподіваємося, що ця помилка буде виправлена. Працівників Дубенського пологового будинку ми про це проінформували під час зустрічі, ініційованої першим заступником голови Рівненської ОДА Сергієм Подоліним.

Керівництво області вжило усіх заходів, аби медзаклад включили до списку, каже Олег Вівсянник, і сподівається, що в опублікованій постанові Дубенський пологовий будинок таки буде.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень