Медзаклад ледь не позбувся 300% доплати через звичайну помилку

На Рівненщині

Дубенський пологовий будинок не потрапив до списку медзакладів, що борються з COVID-19, через технічну помилку. Нагадаємо, що Кабінет міністрів розширює таких установ ще на понад сотню – зі 339 до 449.

Це дозволить закладу укласти потрібний договір із Нацслужбою здоров’я та заплатити персоналу 300% доплати за березень.

Однак до списку не потрапив Дубенський пологовий будинок, каже начальник управління охорони здоров’я Рівненщини Олег Вівсянник:

У проєкті постанови заклад першої хвилі - Дубенський пологовий будинок - був надрукований двічі, тому до цього списку не увійшов. Сподіваємося, що ця помилка буде виправлена. Працівників Дубенського пологового будинку ми про це проінформували під час зустрічі, ініційованої першим заступником голови Рівненської ОДА Сергієм Подоліним.

Керівництво області вжило усіх заходів, аби медзаклад включили до списку, каже Олег Вівсянник, і сподівається, що в опублікованій постанові Дубенський пологовий будинок таки буде.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень