Медики назвали найкорисніші сухофрукти

Сухофрукти містять велику кількість макро та мікроелементів

Медики назвали найкорисніші сухофрукти та пояснили у коли вони приносять виключно користь для організму, а коли можуть зашкодити. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Фахівці відзначають, що сухофрукти містять велику кількість макро та мікроелементів, які відіграють важливу роль у правильному функціонуванні організму.

Незважаючи на їх величезну користь, вживати сухофрукти необхідно виключно у помірних кількостях, адже вони містять величезну кількість сахарози.

У випадку недотримання даного правила, можливе набирання зайвої ваги.

Найкориснішими серед усіх є ізюм та чорнослив. Вони містять багато антиоксидантів, антоціани, поліфенолів, які дуже корисні для серцево-судинної системи, гальмують процеси старіння та позитивно впливають на зір.

У той же час, фахівці відзначають, що корисною є курага, інжир.

При цьому курага має діуретичний ефект (сприяють виведенню з організму надлишку електролітів і води, нормалізації внутрішнього середовища. Вони усувають набряки, зменшують вміст рідини в порожнинах тіла).

Перед вживанням їх  необхідно мити та заливати теплою водою, а от робити компот із них не варто. Крім того, під час вибору продукту, не слід купувати ті, які мають насичений колір та блиск, існує висока вірогідність того, що вони оброблені певними хімічними речовинами.

Нагадаємо, зловживання таким продуктом як сухофрукти, особливо в якості десерту, буде істотно заважати схудненню.

Зокрема, фахівці радять на період дієти повністю виключити з раціону курагу, чорнослив і фініки.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень