Майже 5 мільярдів інвестували в економіку Рівненщини. Це багато чи мало?

Найбільше капітальних інвестицій спрямовано в державне управління й оборону

У 2020-му році капітальні інвестиції підприємств та організацій становили майже 5 мільярдів гривень. Це на 33,6% менше, у порівнянні з 2019-м роком, повідомляє Радіо ТРЕК із посиланням на обласне управління статистики.

Переважна частина капітальних інвестицій (98,3%) припадає на матеріальні активи. Зокрема у машини, обладнання, інвентар та транспортні засоби спрямували 33% усіх інвестицій, у будівлі та споруди – 61%.

У загальному обсязі капітальних інвестицій 45,6% складають власні кошти підприємств та організацій

37,8% – кошти державного та місцевих бюджетів

 

12,5% – кошти населення на будівництво житла

 

1,6% – кредити банків та інші позики.

За видами економічної діяльності у січні-грудні 2020-го більш як третина капітальних інвестицій області спрямовані у державне управління й оборону та обов’язкове соціальне страхування, у промисловість – 22,4%, у сільське, лісове та рибне господарство – 17,2%, у будівництво – 16,3%.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень