ON-LINE

Майже 3 тисячі учасників АТО отримають землю на Рівненщині

понеділок, 21 березня 2016

На території Рівненської області бажають отримати ділянки 5 491 учасник АТО та членів родин загиблих військовослужбовців.

Звернення подані до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування регіону, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

В управлінні Держгеокадастру Рівненщини повідомили, що найбільше заяв отримали у Рівному (1 612), Рівненському (1 025), Здолбунівському (448) та у Костопільському (400) районах області.

«За результатами розгляду звернень учасники АТО отримали 2 859 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. Загальна площа земель, що передадуть у власність, становить 435,24 гектари. Решта  клопотань розглядається», – йдеться в повідомленні.

Додамо, що надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного