Майже дві сотні навчальних закладів Рівненщини – на карантині

У лабораторному центрі показали, що це за заклади

Станом на четвер, 15 лютого, у Рівненській області на карантині тисячі учнів навчальних та позашкільних навчальних закладів. Таку інформацію надали фахівці Рівненського обласного лабораторного центру:

У зв’язку з високою захворюваністю на гострі респіраторні інфекції серед школярів, станом на 15.02.2018 року у 176 загальноосвітніх закладах області припинено навчання. Школярі будуть на вимушених канікулах щонайменше до кінця тижня.

Де саме школярі будуть на вимушених канікулах та чи пропонуватимуть продовжити карантин щонайменше до на наступного тижня, знає завідувач епідвідділу обласного лабораторного центру Віктор Мороз:

Пропонувати ми будемо завтра, адже завтра матимемо загальну цифру хворих. Хочу  сказати, що усі школи закриті у Радивилівському та Здолбунівському районах, також у Рівному, Вараші, Дубні та Сарнах. У інших районах області закриті по кілька шкіл. А загалом на карнтині 176 навчальних закладів області.

Нагадаємо, що завтра у Рівному збереться спеціальна комісія Рівненської міської ради, яка вивчатиме ситуацію із захворюваністю на грип у навчальних закладах обласного центру.

Тобто завтра вирішать, чи продовжувати карантин у Рівному.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень