Майже пів тисячі випадків COVID-19 зареєстрували на Рівненщині

Найбільше хворих у Рівненській громаді

З початку серпня 2025 року в області зареєстровано 486 випадків COVID-19. Для порівняння — у липні було 33, повідомляє Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб 

Найбільша захворюваність спостерігається у Рівненській територіальній громаді. Госпіталізовано 27 осіб. Смертей від коронавірусної інфекції на Рівненщині не було.

Таке зростання у серпні спостерігається щороку. Водночас важливо відзначити: цього літа захворюваність нижча, ніж торік.

Наростання концентрації вірусу в стічних водах у 10-20 разів свідчить про початок різкого підйому захворюваності.

Зокрема, у серпні в 75% проб стічної води виявлявся SARS-CoV-2 з найвищими концентраціями вірусу у зразках, доставлених з м. Рівне РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» та с. Городок ПАТ «Рівнеазот».

За результатами досліджень було виявлено активну циркуляцію в області субваріанту коронавірусу «Stratus» (субваріант «Омікрону»).
 

До характерних для COVID-19 симптомів (нежить, температура, кашель, головний біль, втома, втрата нюху чи смаку) часто додається охриплість голосу. Більшу важкість перебігу не демонструє.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень