Майже 2 роки вважався зниклим безвісти: у Рівному попрощаються із полеглим Героєм

Вічна пам'ять Захиснику!

Завтра на майдані Незалежності у Рівному прощаються із Захисником Володимиром Стацюком.

34-річний військовий з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України. Він служив на різних гарячих напрямках фронту. 

 

Військовослужбовець загинув 20 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині.

 

Тривалий час боєць вважався безвісти зниклим – лише нещодавно його тіло ідентифікували та передали рідним для гідного поховання.

Прощання з Володимиром Стацюком відбудеться у вівторок, 21 квітня, о 10:00 на майдані Незалежності в Рівному. Поховають військовослужбовця на Алеї Героїв кладовища «Нове» в обласному центрі. Поховають воїна на Алеї Героїв кладовища «Нове».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень