Майдан, до якого закликала «людина Трампа» та Олег Царьов «не вдався» (ФОТО/ВІДЕО)

Поки?...

Ліворуч -- Марія Барабаш -- ініціатор "Майдану-25"

Усі розуміють, що «Корупція це – Зло і Зрада». Особливо під час Війни. Але проводити Майдани, коли ворог тисне і рветься таки вбити Україну, це теж – не варіант.

Принаймні, у суботу, попри заклики в соцмережах, число людей, які прийшли о 12.00 на Майдан Незалежності, аби висловити свій протест через «Міндіч-Ґейт», було очевидно незначним.

Здалеку ще можна було собі щось нафантазувати, але...

Журналістів та глядачів там виявилося більше, ніж учасників

Кореспонденти «Інтерфакс-Україна» повідомляють:

Менше 30 учасників зібралося на анонсовану напередодні антикорупційну акцію протесту на Майдані Незалежності в центрі Києва.

 

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», учасники акції зібралися після 12:00 в суботу на непарній стороні Хрещатика з боку Монументу Незалежності.

 

Приблизно половина з них тримають в руках картонки з написами «Довіри більше немає, ви крадете у народу і ЗСУ», «Ні корупції в Україні та її зачинщикам» й іншими, а також з вимогою відновити розформовану роту ударних безпілотних комплексів Юрія Касьянова.

Ліворуч -- Майдан сьогодні, праворуч -- Олег Царьов поширює звернення Барабаш

БАРАБАШ ДІЄ ЗА НАКАЗОМ ТРАМПА?

Дехто вірить, що всі останні скандали, й зокрема, викривальна акція НАБУ були скоординовані американським ФБР: задача – примусити Зеленського до укладення миру з РФ на умовах Путіна.

Точніше, на компромісних умовах, що їх начебто заявляє Москва:

Вихід українських Сил Оборони із Донецької області та відповідний – вихід військ РФ із Харківської, Сумської та Дніпровської областей + можлива передача Україні Запорізької АЕС, хоча це вже не факт.

Цікаво, що активісткою, яка найбільш активно поширювали відео-звернення із закликом до нового Майдану була така собі Марія Барабаш.

Та сама, кого – єдину Білий Дім офіційно запросив із України на інавгурацію Трампа.

Ліворуч -- Барабаш з офіційними запрошеннями на інавгурацію Трампа

Хто така ця Барабаш до кінця зрозуміти важко, але ясно, що діє вона поки достатньо автономно: без активної підтримки Посольства США чи олігархів типу Пінчука.

Також існує думка, що сьогоднішня «невдала спроба» ще буде мати продовження і рано чи пізно таки розвинеться у справжній «Майдан-25»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень