Майбутнім олімпійцям з Рівного знайшли базу для тренувань

І передбачили гроші на початок робіт із облаштування тренувальної бази

Два майданчики для пляжного волейболу облаштують у 26-й школі. За проектом, який розробила міська рада, на це потрібно 560 тисяч гривень, оголосив під час сесії депутат Рівнеради Олександр Довжаниця:

- В нас було таке серйозне питання торік, це наші діти, спортсмени із пляжного волейболу. Ви пам’ятаєте, що торік наші дівчата взяли перше місце в Україні у всіх вікових категоріях. Тобто, вони найкращі в Україні. Ви знаєте, що на сьогодні їм немає де тренуватися. І ми тоді піднялися і зробили проект рішення на 26-ту школу і вже цей проект зроблений. Щоб виконати роботи на ці дві площадки, треба 560 тисяч гривень.

Депутати вирішили для початку робіт передбачити половину цієї суми, іншу частину додадуть з перевиконання бюджету за перший квартал.

Нагадаємо, раніше діти займалися на майданчику на ринку «Дикого», однак через проведення там будівельних робіт тренування стало неможливим.

Докладно про це сайт Радіо Трек писав у публікації На Олімпіаду – через ринок Дикого?

Зауважимо, що рівненські волейболісти, які виборюють першість на всеукраїнських змаганнях, заявляли про бажання взяти участь у Літніх юнацьких Олімпійських іграх 2018.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень