Масштабна модернізація вуличного освітлення триває у Рівному: вулиці на яких замінять світильники

Перелік вулиць

Масштабна модернізація вуличного освітлення триває у Рівному. Понад 2 сотні світильників вже замінили на магістральних вулицях та майже 80 на другорядних.

Програма здійснюється за грантові кошти. Завдяки реалізації цього проєкту вдасться значно знизити споживання електроенергії та покращити якість освітлення на вулицях обласного центру.

На магістральних вулицях Богоявленська, Грушевського, Шухевича та Київська тривають встановлення світильників. Загалом 212 звичайних світильників вже замінили на світлодіодні.

На другорядних вулицях вуличне освітлення завершили на вулицях Відінській 3, 15, 21, Базарній 8, Буковинській 4, 6, 12, 18, Відінській 42-48, 36-40, Д. Галицького 1, 3. Цього тижня роботи проводитимуться на вулицях Червонія 1, 47, 49; Грушевського 38, 40, 42 б; Київській 17.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень