Маршрутка з 20 пасажирами потрапила у ДТП на Рівненщині (ОНОВЛЕНО)

Травмувалися двоє осіб

Фото ДСНС

Сьогодні о 19:04 до Служби порятунку Рівненщини надійшло повідомлення, що на відрізку автодороги Київ-Чоп у селі Бабин Гощанського району сталася дорожньо-транспортна пригода.

На місці виклику співробітники Служби порятунку встановили, що зіткнулись легковий автомобіль Mersedes та маршрутка, у якій перебувало близько 20 пасажирів.

Фото ДСНС

Рятувальники відразу ж відключили акумулятор та змили паливо-мастильні матеріали з проїжджої частини, йдеться у повідомленні прес-служби ДСНС у Facebook.

Фото ДСНС

Поліцейські попередньо встановили, що відбулося зіткнення маршрутного таксі сполученням «Рівне-Корець» та автомобіля Mercedes, повідомляє відділ комунікації обласного управління. Внаслідок ДТП травмувалося двоє осіб із маршрутки. На місці події працює слідчо-оперативна група та патрульні.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: ДТП
Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень