5 туристичних локацій неподалік Рівного (ФОТО)

Тут можна зробити чудові світлини і отримати нові враження

Білівські пагорби

Білівські пагорби називають рівненською Ісландією. Розташовані біля селя Білів Рівненського району. Це давньоруське городище – пам’ятка археології національного значення,

Поряд з Білівським городищем збереглися два курганні насипи.⁣⁣ У кінці ХІХ століття під час розкопок курганних поховань на південь від села Білів поблизу городища знайдено до 150 курганів (розкопано 38).

 

Фосфатні гори

Хімічні відходи «Рівнеазоту» – це фосфогіпсові терикони, які займають чималу територію біля села Рубче Рівненської області. 

Останніми роками білі гори поблизу Рівного стали дуже популярною фотолокацією.

 

Зіньків камінь

Фото:Oksana Golovko

Урочище «Зіньків камінь» — заповідне урочище  місцевого значення в Україні. Розташоване в межах Здолбунівського району Рівненської області, на південь від села Мости.

Розташоване урочище на мальовничих пагорбах Кременецьких гір. Серед мішаного лісу є нагромадження невеликих скель, найбільша з яких називається «Зіньків камінь» — її висота понад 2 м, діаметр близько 5 м.

 

Урочище «Пекло»

Урочище «Пекло» — заповідне урочище місцевого значення в Україні. Розташоване у Здолбунівському районі Рівненської області, на південь від села Буща.

«Пекло» – це урочище з 9-ма печерами, захованими в лісі. Наявність цих печер та чистих джерел, одне з яких зникає «в нікуди», ймовірно, і спричинило таку, на перший погляд похмуру, назву.

 

Вишнева гора

Вишнева Гора — ботанічний заказник загальнодержавного значення в Україні. Розташований у межах Рівненського району біля східної околиці села Городок,

Це крейдяні пагорби правого берега р.Устя, вкриті лесовими відкладами. Місцевість отримала назву через наявність на її південних схилах заростей вишні степової. Довжина схилів близько одного кілометра, відносна висота підвищень - 45-50 м. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень