Малюнком Журавля лякають росіян

Російський сенатор представила карикатуру на французьких журналістів, яка насправді є малюнком Юрія Журавля часів Євромайдану

Член Комітету Ради Федерації Росії з соціальної політики, голова Всеросійського громадського руху "Матері Росії" Валентина Петренко представила карикатуру на співробітників французького сатиричного журналу Charlie Hebdo.Як повідомляє "Газета.ru", на малюнку Петренко зображені журналісти видання, що стоять у киплячому котлі. Напис під карикатурою: "Шарлі Ебдо - не люди: виродки. Пекло вітає Шарлі Ебдо".

Тим часом, представлена ​​сенатором карикатура є повним плагіатом малюнку рівненського  художника і музиканта Юрія Журавля, яку він написав у часи Революції Гідності.

На оригінальній картині, втім, як і на російському плагіаті, зображений екс-президент-втікач Віктор Янукович і його близьке оточення в киплячому казані.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень