Малорентабельні маршрути у Рівному обслуговуватимуть комунальні автобуси

Купуватиме їх міська рада

Міська рада Рівного планує закуповувати комунальні автобуси. Таким чином забезпечити громадським транспортом малорентабельні маршрути, де прокладання нових електроліній не доцільно.

За словами міського голови Володимира Хомко, навіть «нічний тролейбус» у Рівному в перспективі замінять на невеликий «нічний автобус» користування яким вигідніше, ніж тримати у роботі вночі усю контактну мережу, диспетчерів і кондукторів:

Наша мережа допускає експлуатацію одночасно 80 тролейбусів. У нас є більше, але ж не всі одночасно у рейсі. До 80 коли доведемо, у нас ще є один тролейбусний маршрут який би ми хотіли закільцювати, плюс дуобуси…

Але далі, купуватимемо автобуси. Я думаю, що це будуть автобуси на газу. Вони також дешевше ніж на бензині чи солярці. І таким чином закривати маршрути тим же тролейбусним управлінням.

Бо прокладати електролінії й возити мало пасажирів це просто не по господарські, - зазначив в ефірі Радіо Трек Володимир Хомко.

 Щодо нових маршрутів, то за словами Володимира Хомка, нині на фінішну пряму виходять перемовини щодо облаштування проїзду від вулиці Відінської до вулиці Студенської, потому на мікрорайон «На щасливому» та вулицю Чорновола. Земля на цій ділянці перебуває у приватній власності і зараз уже вдалося досягти рішення, щодо необхідності прокладання там дороги.     

До слова, до кінця цього року у Рівному планують купити один дуобус та один тролейбус.  

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень