Малорентабельні маршрути у Рівному обслуговуватимуть комунальні автобуси

Купуватиме їх міська рада

Міська рада Рівного планує закуповувати комунальні автобуси. Таким чином забезпечити громадським транспортом малорентабельні маршрути, де прокладання нових електроліній не доцільно.

За словами міського голови Володимира Хомко, навіть «нічний тролейбус» у Рівному в перспективі замінять на невеликий «нічний автобус» користування яким вигідніше, ніж тримати у роботі вночі усю контактну мережу, диспетчерів і кондукторів:

Наша мережа допускає експлуатацію одночасно 80 тролейбусів. У нас є більше, але ж не всі одночасно у рейсі. До 80 коли доведемо, у нас ще є один тролейбусний маршрут який би ми хотіли закільцювати, плюс дуобуси…

Але далі, купуватимемо автобуси. Я думаю, що це будуть автобуси на газу. Вони також дешевше ніж на бензині чи солярці. І таким чином закривати маршрути тим же тролейбусним управлінням.

Бо прокладати електролінії й возити мало пасажирів це просто не по господарські, - зазначив в ефірі Радіо Трек Володимир Хомко.

 Щодо нових маршрутів, то за словами Володимира Хомка, нині на фінішну пряму виходять перемовини щодо облаштування проїзду від вулиці Відінської до вулиці Студенської, потому на мікрорайон «На щасливому» та вулицю Чорновола. Земля на цій ділянці перебуває у приватній власності і зараз уже вдалося досягти рішення, щодо необхідності прокладання там дороги.     

До слова, до кінця цього року у Рівному планують купити один дуобус та один тролейбус.  

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень