Маленьке хобі рівнянки Даші, що приносить велике задоволення (ФОТО)

Краса лялькових будиночків вражає

У соцмережах ми натрапили на цікаві фото мініатюрних будиночків. Їх робить рівнянка Даша.

У розмові з Радіо Трек дівчина розповіла, що захопилася мініатюрами, коли побачила подібні в одному з музеїв Чикаго. Слід зауважити, що пристрасть до дрібної й клопіткої роботи у Даші була завжди, як наприклад вишивка.

Ці хатинки Даша купує вже у готових наборах DIY (Do It Yourself — «зроби це сам»). Вони містять усі необхідні матеріали – папір, дротики, тканину, картон, дріб’язок й бусини. У наборі є й детальна інструкція щодо виконання. Але не варто думати, що це дуже легко! На втілення одного проєкту може піти до 2 місяців.

У будиночках навіть прокладають проводку й вмикається світло. Живлення від батарейок. А в окремих будиночках навіть можна включити музику.

Дуже дрібні деталі, треба працювати з пінцетом, адже руками просто неможливо це зробити, — розповіла Даша.

У рівнянки двоє дітей, які з цікавістю спостерігають за створенням будиночка з нуля. Проте, Даша зізнається, що частіше вдається вдало «попрацювати», коли малеча вже лягає спати.

Зібрані хатинки, а їх уже шість, стали окрасою дитячої кімнати. В майбутньому Даша готова передати свої будиночки у музей чи виставкову залу, аби охочі могли роздивитися їх краще. 

Хобі приносить задоволення, відволікає від щоденного клопоту й взагалі, поки руки зайняті дрібними деталями, вдається й думки впорядкувати. Дрібна моторика - це не тільки про дітей, — розповідає Даша.

Про своє захоплення Даша розповідає й в інстаграм.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень